Nemokamas pristatymas nuo 50€! Visos prekės – sandėlyje. Užsakymai išsiunčiami tą pačią arba sekančią darbo dieną.

Kaip išsirinkti kilimėlį nakvynei gamtoje?

Be Wild kilimelis stvyklavimui

Pripučiami ir savaime prisipučiantys kilimėliai: kaip rasti tinkamą stovyklavimui?

Norite kokybiškai išsimiegoti gamtoje, bet esate iš tų, kurie atsikelia su skaudančia nugara, pavargę ir pikti? Mes drąsiai sakome, kad pasirinkote netinkamą kilimėlį. Greičiausiai kyla klausimas, kaip išsirinkti tą vienintelį, kuris išgelbės jūsų nugarą nuo kančių ir privers mėgautis nuotykiais gamtoje. Pasirinkimui būna pripučiami arba savaime prisipučiantys. Kuris jų yra tinkamas jums?

Jei nesate tikri, ar jums tinka pripučiamas ar savaime prisipučiantis, mes padėsime apsispręsti. Pagelbėsime su bazinėmis žiniomis apie funkcijas ir naudojimo būdą kiekvieno iš šių kilimėlių.

Pripučiami ir savaime prisipučiantys kilimėliai – koks skirtumas?

Pripučiamas

Pripučiamas kilimėlis reikalauja pastangų jį pripūsti. Atidaręs vožtuvą, turėsite pripūsti miegui skirtą kilimėlį keletu įkvėpimų. Šie kilimėliai atrodo kaip savaime prisipučiantys, tačiau neturi savaime prisipučiančio vožtuvo.

Savaime prisipučiantis

Savaime prisipučiantis kilimėlis susideda iš porolono ir oro kameros. Išskleidus kilimėlį ir atidarius vožtuvą, jis prisipučia pats. Galite keletą kartų papildomai įpūsti oro, kad sukurtumėte norimą kietumą geram nakties poilsiui.

Kilimėlių savybės, kurias turite žinoti prieš renkantis sau tinkamą kilimėlį

Rodiklis R

R vertė nurodo kilimėlio gebėjimą sulaikyti kūno šilumą. Tai- šiluminės varžos matas, kuris patenka į 1,0–7,0 diapazoną. Kuo didesnis skaičius, tuo miegui skirtas kilimėlis atsparesnis karščiui ir geriau išsaugo jūsų kūno šilumą naktį.

Kilimėlio storis ir medžiaga atlieka svarbų vaidmenį vertinant R rodiklį. Savaime prisipučiantis miegui skirtas kilimėlis turi putplasčio ir oro sluoksnius, todėl R reikšmė aukštesnė – 2,0–6,0. Esant žemesnei temperatūrai, jums reikalingas kilimėlis, kurio R vertė yra 5,0 arba didesnė.

Galimybė pasirinkti kietumą

Pripučiamo kilimėlio viduje yra oras. Jei norite tvirto stovyklavimo čiužinio, užpildykite jį oru tol, kol jis pildosi iki maksimalios ribos. Jei norite kiek minkštesnio kilimėlio, galite atitinkamai pakoreguoti oro užpildymą. Galimybė pilnai kontroliuoti savo kilimėlio storį yra naudinga funkcija tiems, kurie miega itin jautriai.

Pripučiamas miegui skirtas kilimėlis neturi putplasčio, jį lengviau naudoti kitokioje padėtyje nei ant plokščios žemės. Jei naudojatės hamake ar miegate transporto priemonėje, pripučiamas kilimėlis tiks labiau.

Naudojimas

Tol, kol savaime prisipučiantį kilimėlį tinkamai laikysite ir gerai prižiūrėsite, jis tarnaus ilgai ir atliks didžiąją dalį darbų už jus. Atvykę į stovyklavimo vietą, išskleiskite kilimėlį ir atidarykite vožtuvą. Porolono putos automatiškai pradės plėstis, traukdamos orą. Jei norisi kietesnio, po 10-15 minučių galite papildomai pripūsti šiek tiek oro, uždaryti vožtuvą ir ‘griūti į lovą’.

Kompaktiškumas

Pripučiamas miegui skirtas kilimėlis yra neįtikėtinai lengvas ir gali būti sulankstytas bei susukamas, kad kompaktiškai tilptų kuprinėje. Jis yra šiek tiek kompaktiškesnis nei savaime prisipučiantis.

Patvarumas

Jei kempingo įrangą naudojate šiurkščiomis sąlygomis, norėsite pasirinkti savaime prisipučiantį miegui skirtą kilimėlį. Visada yra tikimybė, kad mėgaujantis gamtos malonumais, jūsų miegui skirtas kilimėlis bus pradurtas. Net jei pradursite kilimėlį, savaime prisipučiantis kilimėlis vis tiek suteiks izoliaciją ir amortizaciją. Viduje esantis paminkštinimas veiks, kol įplyšimą užsandarinsite.

Kaina

Kilimėliai yra gana nebrangūs ir kainos, tiek vieno, tiek kito labai panašios. Jei ieškote specifinių funkcijų, tokių kaip itin lengvas arba dviems asmenims skirtas kilimėlis, kaina, be abejonės šiek tiek kinta.

Pasirinkimas ilgiems žygiams

Kuprinėje nešamės žygio ir stovyklavimo reikmenis. Viską, ko prireiks nakčiai ar kelioms, susidėsite į kuprinę. Tokioms kelionėms atidžiai renkamės įrangą, kad ji tilptų į kuprinę ir nebūtų per sunki. Ilgiems žygiams labiau tinka pripučiami miegui skirti kilimėliai. Jie yra lengvesni ir kompaktiškesni.

Stovyklaujant su šeima

Savaime prisipučiantys kilimėliai tinka šeimos stovyklavimui. Galite įsigyti savaime prisipučiantį miegui skirtą kilimėlį su sagtimis, kad galėtumėte susegti kelis stovyklavimo kilimėlius. Tai puikus būdas sukurti didelę miegamąją zoną mažiems vaikams ar porai nakvynei. Savaime prisipučiantys kempingo kilimėliai yra kiek patvaresni. Jums nereikės jaudintis, jei maži vaikai ar naminiai gyvūnai pradurs kilimėlį ir nebegalėsite juo naudotis. Šie kilimėliai atlaiko mažųjų stovyklautojų išdaigas.

Pabaigai, Be Wild komanda tiki, kad miegui skirtas kilimėlis yra geriausias jūsų pirkinys kokybiškam nakties miegui gamtoje. Apsvarstę savo stovyklavimo įpročius, rinkitės tą opciją, kuri geriausiai atlieps jūsų poreikius.

Naujausi įrašai

Krepšelis