Karrimor SF "Sabre" šoninės kišenės PLCE (pora) - BeWild.lt - Tau
Nemokamas pristatymas nuo 50€! Visos prekės – sandėlyje. Užsakymai išsiunčiami tą pačią arba sekančią darbo dieną.

Karrimor SF „Sabre” šoninės kišenės PLCE (pora)

68,00 su PVM

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , ,

„Karrimor SF Sabre” šoninės kišenės sukurtos taip, kad būtų suderinamos su karine įranga. Šoninės kišenės tvirtinamos prie bet kurios PLCE kuprinės naudojant standartinius YKK užtrauktukus. Kiekviena kišenė yra maždaug 12,5 l talpos, taigi, papildoma apie 25 l talpa.

Kišenės galima saugiai laikyti maisto gaminimo reikmenis ar kitus daiktus. Yra keletas spaustukų, kuriais kišenė papildomai sutvirtinama kelionių metu, kai reikia, kad viskas būtų pritvirtinta ir nejudėtų. Taip pat maišeliai suteiks papildomą apsaugą nuo gamtos stichijų todėl puikiai tinka daiktams, kuriuos reikia laikyti sausai.

Šoninės kišenės tinka Sabre 45, 75, 60-100 ir 60-100 modeliams, taip pat PLCE paketams, Predator ir Nordic Range kuprinėms. Šonines kišenes taip pat galima naudoti su PLCE jungimu (M042).

Pagrindinis audinys: KS100e

KS100e yra patvarus 1000 nailono audinys, pasižymintis puikiu atsparumu plyšimui ir dilimui. Išorinėje pusėje yra vandeniui atspari elastomerinė poliuretano (PU) danga, o išorinė pusė padengta patvaria vandenį atstumiančia danga (DWR). Kamufliažiniai modeliai gaminami iš 500D infraraudonųjų spindulių atspindinčio (IRR) audinio.

Brandas: karrimorsf.com

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Karrimor SF „Sabre” šoninės kišenės PLCE (pora)”
Krepšelis