Kahtoola "NANOspikes®" Batų apkaustai - BeWild.lt - Tau
Nemokamas pristatymas nuo 50€! Visos prekės – sandėlyje. Užsakymai išsiunčiami tą pačią arba sekančią darbo dieną.

Kahtoola „NANOspikes®” Batų apkaustai

40,00 su PVM

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , ,

Tęskite savo miesto nuotykius visą žiemą naudodami šiuos aukštos kokybės apkaustus, sukurtus specialiai kietoms, slidžioms dangoms. Dešimt itin tvirtų volframo karbido spyglių po kojomis neleidžia įveikti didelių ridos nuotykių ant abrazyvinių paviršių, tokių kaip asfaltas ir betonas, o žemo profilio dizainas reiškia, kad jums nereikės reguliuoti žingsnio bėgant ar einant. Siekiant didesnio komforto, smaigai yra integruoti į lanksčias plokštes, kurios išsklaido smūgio jėgas pėdai, todėl galite ilgiau išbūti lauke ir nueiti toliau.

  • Ergonomiškos formos termoplastinio elastomero (TPE) diržai – su sustiprintomis kilpomis, užtikrinančiomis patvarumą, tvirtai tvirtinasi prie įvairios avalynės ir išlaiko savo elastingumą iki -30°C.
  • 10 strategiškai išdėstytų volframo karbido spyglių užtikrina stabilią platformą, atsparūs dilimui ant kietų paviršių ir yra integruoti į lanksčias plokštes, kurios išsklaido smūgio jėgas ant pėdos.
  • Integruotas kojų pirštų užsegimas – neleidžia pirštams stumdytis per priekinę diržo dalį, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas leidžiantis žemyn.
  • Pakeltas kulnas – užtikrina saugų diržų sukibimo tašką, kad būtų lengva užsidėti ir nusivilkti šaltomis žiemos sąlygomis, šaltomis rankomis ar vilkint pirštines.

Kahtoola NANOspikes® Batų apkaustai

Brandas: Kahtoola

Spalva

Charcoal

Dydis

L, M, S, XL, XS

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kahtoola „NANOspikes®” Batų apkaustai”
Krepšelis