Nemokamas pristatymas nuo 50€! Visos prekės – sandėlyje. Užsakymai išsiunčiami tą pačią arba sekančią darbo dieną.

Jetboil „Jetpower” turistinis dujų balionėlis 230g

7,95 su PVM

Produkto kodas: JF230 Kategorijos: , ,

Jetboil „Jetpower” turistinis dujų balionėlis 230g leis Jums pasiekti maksimalų efektyvumą ir minimalų suvartojimą. Aukštos kokybės propano/izobutano keturiems sezonams tinkamas dujų mišinį yra su dideliu slėgiu – geresniam veikimui šaltu oru. Izobutanas užtikrina pastovesnį slėgį net ir likus mažesniam dujų kiekiui.

„Jetpower“ balionėlyje esančių dujų komponentai:
25 % propanas: padeda geriau veikti šaltu oru, turi didesnį dalinį slėgį ir žemesnę virimo temperatūrą nei izo- arba N-butano. Tai padeda palaikyti panašų slėgį visą kanistro eksploatavimo laiką ir užtikrina efektyvumą šaltu oru. Daugiau propano prilygsta geresniam našumui.
5 % N-butanas: tai – įprastas butanas. Mažesnis dalinis slėgis nei ISO-butano. Nėra pagrindinis „Jetpower“ naudojamas dujų komponentas. Pigesnis.
70 % izobutanas: brangesnė mišinio dalis. Viena iš dviejų įprastų butano formų. Turi didesnį dalinį slėgį nei N-butanas. Skirtumas yra molekulinėje struktūroje ir anglies atomų išsidėstyme. Izobutanas padeda esant šaltam orui ir užtikrina pastovų dujų tiekimą per visą kanistro eksploatavimo laiką.

Dydis: aukštis 10 cm, skersmuo 11 cm. CE EN417.

Brandas: jetboil.com

Išmatavimai N/A

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Jetboil „Jetpower” turistinis dujų balionėlis 230g”
Krepšelis